ZABAWA ANDRZEJKOWA I ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

10 miesięcy temu

Dnia 30 listopada przychodząc do przedszkola, każdy z dzieci zabrał ze sobą świetny humor i mnóstwo energii .Nastrojowa muzyka i czarodziejski dekoracje wprowadziły wszystkich w świat magii, by poznać wróżby, tańczyć w rytm ulubionych piosenek oraz wspólnie się bawić. Przedszkolaki poznały symbole andrzejek, przelewały wosk przez dziurkę od klucza i starały się odczytać z jego kształtu, co każdemu jest piane. Nie zabrakło zabawy z butelką i poznanie swojego zawodu w przyszłości czy losowania ukrytych pod kubkami symbolów, z których każdy miał przypisane znaczenie. Na zabawę andrzejkową przybyły również pluszowe misie, które razem z dziećmi bawiły się wspaniale. Przedszkolaki przypomniały sobie o sławnych misiach jakie znają z bajek, a na koniec zasiadły do pysznego poczęstunku.