Z wizytą w punkcie z gaśnicami.

ponad 4 lat temu

W związku z realizowanymi zagadnieniami dotyczącymi poznawania różnych żywiołów, dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się szczególnie jeden z nich "Ogień", nie tylko ze wględu na wszelkie dobro które ze sobą niesie lecz również przez to, że w walce z niszczycielskim ogniem pomagają dzielni STRAŻACY, których wielbicielem jest niejeden chłopiec wśród naszych przedszkolaków. A i dziewczynki również były zainteresowane tym żywiołem i pracą strażaka. Korzystając z uprzejmości Pana Sołtysa, mieliśmy możliwość naocznie zobaczyć jak do garzenia pożaru wykorzystuje się ganice, z czego są zrobione oraz jak się ich używa. Dla dzieci była to chwila pełna niezapomnianych wrażeń, która sprawiła im wiele radości.