URODZINY KAMILA

W marcu swoje święto obchodził kolejny przedszkolak z grupy Gwiazdeczki.

Tym razem był to Kamil, który świętował swoje urodziny. Wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami złożyło Kamilkowi życzenia oraz odśpiwaliśmy STO LAT!!!

"Wszytkiego najlepszego Kamilku!!!".

GWIAZDECZKI - WIOSNA tuż, tuż...

Po długiej zimie wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują nadejścia wiosny. Z tej okazji przedszkolaki postanowiły wykonać bociany, które bez wątpiena zwiastują nadchodzącą porę roku. Dzieci z wielkim zapałem brały udział w zajęciach plastycznych wycinając i przyklejając kolejne elementy.

URODZINY MARCINKA

Ile drzew rośnie w lesie,
Ile ciężarów siłacz uniesie,
Ile uciągnie lokomotywa,
Ile włosów liczy lwia grzywa,
Ile ciastek w ciastkarni,
A bułek w piekarni,
Tyle szczęścia i słodyczy
W dniu urodzin Marcinkowi życzmy.

URODZINY KAROLA

I kolejne urodziny za nami!!!

Tym razem świętowaliśmy urodziny Karola, który skończył 3 latka.

Wspólnie z przedszkolakami odśpiewaliśmy Karolkowi gromkie    "STO LAT" oraz złożyliśmy życzenia.

Karolek przygotował dla wszystkich kolegów słodką niespodziankę na czas wspólnego świętowania.

Wszystkiego najlepszego Karol!!!

Z wizytą w punkcie z gaśnicami.

W związku z realizowanymi zagadnieniami dotyczącymi poznawania różnych żywiołów, dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się szczególnie jeden z nich "Ogień", nie tylko ze wględu na wszelkie dobro które ze sobą niesie lecz również przez to, że w walce z niszczycielskim ogniem pomagają dzielni STRAŻACY, których wielbicielem jest niejeden chłopiec wśród naszych przedszkolaków. A i dziewczynki również były zainteresowane tym żywiołem i pracą strażaka. Korzystając z uprzejmości Pana Sołtysa, mieliśmy możliwość naocznie zobaczyć jak do garzenia pożaru wykorzystuje się ganice, z czego są zrobione oraz jak się ich używa. Dla dzieci była to chwila pełna niezapomnianych wrażeń, która sprawiła im wiele radości.

''SŁONECZKA'' - odkrywamy tajemnice ognia!!!

Podczas tygodnia, w którym poznawaliśmy różne żywioły szczególnie zainteresowanie wzbudził "Ogień", zarówno przez możliwość zobaczenia przez dzieci gaśnic oraz poznać ich zastosowanie i sposób działania, jak również przez doświadczenia które prowadzone były wówczas podczas zajęć. Dzieci z dużym zaangażowaniem i zaciekawieniem brały udział w prowadzonych doświadczeniach związanych z ogniem oraz bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach gromadząc wszelkie informacje na ten temat. Zapraszam do galerii.

GWIAZDECZKI - DZIEŃ KOTA

17 Lutego to " ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA". Z tej okazji dzieci z grupy Gwiazdeczki wykonały pracę plastyczną. Przedszkolaki brały również udział w wesołych "kocich zabawach", zagadkach oraz piosenkach.

SŁONECZKA KREATYWNIE

Wyobraźnia dziecka nie zna granic. Również dzieci z naszej grupy podczas zajęć oraz swobodnej zabawy wykazują się niezwykłą kreatywnością. Jak zrobić coś z niczego??? Oni wiedzą o tym najlepiej!!!

SŁONECZKA - URODZINKI

W tym tygodniu kolejny przedszkolak z grupy SŁONECZKA obchodził swoje święto - URODZINY!!! Wszystkie dzieci złożyły koledze życzenia oraz odśpiewały gromkie STO LAT!!! Nie zabrakło również wspólnej zabawy z tej okazji oraz niespodzianki od samego solenizanta.