12 miesięcy temu

15 września dzieci w naszym przedszkolu obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne siły. Przedszkolaki tworzyły prace plastyczne, których motywem przewodnim była kropka. Towarzyszyło nam również wiele zabaw związanych z kropką. Powstała też kropkowa fotobudka, w której dzieci robiły sobie zdjęcia w kapeluszach, okularach i muszkach w kropki. Tego dnia wszyscy w przedszkolu mieli na sobie ubrania w kropki. Kreatywność dzieci i rodziców przeszła nasze oczekiwania!

Również tego dnia wzięliśmy udział w ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Głównym celem akcji jest uświadamianie społeczeństwu, w jaki sposób możemy dbać o naszą planetę, promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Piękna pogoda sprzyjała wysprzątaniu terenu w pobliżu przedszkola.