TEATR 'SKRZAT' 'Asia w Krainie Baśni'

21 października nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z przedstawieniem ??Asia w Krainie Baśni'. Bohaterką była dziewczynka o wielkiej fantazji i wyobraźni, która przy odrobinie szczęścia dostaje się do Krainy Baśni, a tam czekają na nią nie lada przygody. Spotyka na swej drodze Skrzata, Liska, Deszczowego Króla, Strażnika Czasu oraz Klucznika Wiolinowego. Z  pomocą dzieci dziewczynce udaje się zdobyć trzy klucze i wrócić do domu. Było dużo śmiechu oraz nauki szlachetnych zachowań od bohaterów przedstawienia.

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

17 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami. Dzieci zapoznały się z przepisami ruchu drogowego i korzyściami, które płyną z noszenia elementów drogowych. Policjanci odpowiedzieli o swojej pracy oraz zaprezentowali swoje wyposażenie. Dzieci mogły przymierzyć elementy umundurowania. Dużym zainteresowaniem cieszył się praktyczny pokaz spotkania, podczas którego dzieci mogły obejrzeć radiowóz policyjny i usłyszeć sygnały dźwiękowe.

DZIEŃ CHŁOPAKA

Wszystkim chłopakom i dużym i małym
Chcemy dziś życzyć, by byli wspaniali!
Wiele uśmiechów, a mało złości.
Jak najmniej smutków, ogrom radości!
Ciągłych wakacji i moc słodyczy!
Tego Wam dzisiaj każda Dziewczynka i
Pani z Przedszkola życzy :)

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

W poniedziałek 23 września powitaliśmy w przedszkolu Panią Jesień. Z budynku naszej placówki niosły się słowa piosenek dotyczących nowo przybyłej pory roku. Dzieci chętnie oglądały dary przyniesione przez siebie do przedszkola oraz wymieniały się informacjami na temat miejsca ich znalezienia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w dostarczeniu oznak jesieni!

PRZEDSZKOLNE KINO

23 sierpnia w naszym przedszkolu dzieci mogły poczuć się jak w prawdziwym kinie. Aby wejść do niego musiały ''zakupić'' bilety. Następnie rozsiadły się wygodnie na swoich podusiach i mogły obejrzeć zabawną bajkę o zwierzątkach. Każdy z widzów podczas seansu mógł przegryzać popcorn, aby poczuć się jak w prawdziwym kinie.

DZIEŃ DZIECKA ORAZ PIKNIK RODZINNY

W sobotę 01.06. 2024 r. przed remizą strażacką odbył się Dzień Dziecka oraz Piknik Rodzinny organizowany wraz z KGW oraz OSP Ispina. Celem imprezy było stworzenie miłych warunków do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców oraz integracji społeczności przedszkolnej oraz lokalnej. Na terenie remizy powstały stoiska wcześniej przygotowane z różnym atrakcjami dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, balonowe zwierzątka, tatuaże czy dmuchane zamki. Nie obyło się również bez pokazów wozów strażackich, a także smakołyków z grilla czy pysznych ciast. Nie można zapomnieć również o emocjach towarzyszących losowaniu fantów na loterii. Na zakończenie pikniku odbyło się losowanie nagród głównych ufundowanych przez rodziców dzieci z naszego przedszkola. To był zdecydowanie bardzo udany dzień!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację oraz sponsorom tego wydarzenia!!!