7 miesięcy temu

W czwartek 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany wielki bal karnawałowy połączony z tłustym czwartkiem. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie, można było spotkać: królewnę, pszczółkę, Spider-Mana, Batmana, zebrę, pirata, strażaka, policjanta czy kowboja i wiele innych. Radosny wystrój sali zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy. Równo z pojawieniem się pierwszych rytmów muzyki wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły tańce i pląsy. Największą atrakcją podczas balu okazały się zabawy z balonami. Dzieci pozowały również do zdjęć w fotobudce z pączków. Na koniec odbył się pokazy mody, podczas którego każdy mógł zaprezentować swój strój. Wspólna zabawa przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości oraz uśmiechu, a to było głównym celem balu karnawałowego!