"GWIAZDECZKI" - JESIEŃ...owoce i warzywa.

23 września powitaliśmy nową pore roku JESIEŃ. Dla Gwiazdeczek był to dzień pełen wrażeń. Na początku wspólnie omówiliśmy charakterystyczne dla tej pory roku cechy. Następnie korzystając z przyniesionych przez dzieci owoców i warzyw, przy wykorzystaniu poznanych zmysłów (wzroku, dotyku i smaku), poznawaliśmy warzywa i owoce. Dzieci z wielką radością uczestniczyły w nowych zadaniach. Także degustacja poznanych owoców i warzyw sprawiła im wiele przyjemności i co najważniejsze każdy przedszkolak z chęcią spróbował przygotowanych do degustacji owoców i warzyw.

"GWIAZDECZKI" - matematyczne zabawy

Podczas zajęć, korzystając z przyniesionych przez dzieci darów jesieni uczyliśmy sie przez zabawę. Przeliczaliśmy, klasyfikowaliśmy oraz tworzyliśmy zbiory. Podczas realizacji zadań Gwiazdeczki wykazały się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Chętnie wykonywały każde zadanie i zdobywały nową wiedzę. Był to czas pełen radości, ciekawości i nowych wyzwań w którym Gwiazdeczki wykazały się na piatkę z plusem!!! Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczna - w roli głównej marchewka.

Dzień przedszkolaka!!!

20 września świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu tego dnia czekało na dzieci wiele ciekawych atrakcji. Przedszkolaki brały udział we wspólnych grach i zabawach integracyjnych czy tańcach. Nie zabrakło zadowolenia, radości i uśmiechu. Po zakończonych zabawach panie złożyły wszystkim przedszkolakom życzenia oraz wręczyły dyplomy.

GWIAZDECZKI - poznajemy nasze ciało i zmysły.

Pierwszy miesiąc po wakacjach jest dla nas Wszystkich tak zwanym "powrotem do rzeczywistości". I tak było i u naszych ,,Gwiazdeczek". Po pierwszych tygodniach powrotu do przedszkola, gdzie dużą część wypełniała nam zabawa oraz radość związana z powrotem do przedszkola i spotkaniem z kolegami i koleżankami, nadszedł czas na przyswajanie nowych wiadomości (a czasem utrwalanie ich). Podczas zajęć związanych z poznawaniem naszego ciała oraz zmysłów ,,Gwiazdeczki" wykazały się ogromną wiedzą. Z dużym zaangażowaniem wszystkie dzieci uczestniczyły w zajęciach, a odkrywanie swojego ciała oraz zmysłów sprawiło im wiele radości.

URODZINKI FRANIA - grupa

W grupie GWIAZDECZKI swoje 6 urodziny obchodził Franio.W tym wyjątkowym dniu wszystkie Przedszkolaki złożyły koledze serdeczne życzenia oraz odśpiewały gromkie "STO LAT". Franiu życzymy Ci wszystkiego co najlepsze.Dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wiele wiele radości na każdy dzień!!!

Urodzinki Amelki

Amelka obchodziła swoje urodziny razem z kolegami

i koleżankami z przedszkola.

Życzymy Amelce samych cudownych chwil,

beztroskiej radości i uśmiechu na każdy dzień!

Wszystkiego najlepszego Amelko !

Urodzinki Paulinki

Kolejna "Gwiazdeczka" obchodziła swoje urodziny

wśród rówieśników z przedszkola. Życzymy Ci Paulinko wielu wspaniałych przygód oraz wesołego życia, które masz jeszcze przed sobą.

Wszystkiego najlepszego!

Urodzinki Timona

Samych uśmiechów, przyjaciół stu,
Tysiąca przygód, bajecznych snów,
Worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku!!!

Sto lat Timonku!!!