Urodziny Alusi
Ile drzew rośnie w lesie,
Ile ciężarów siłacz uniesie,
Ile uciągnie lokomotywa,
Ile włosów liczy lwia grzywa,
Ile ciastek w ciastkarni,
A bułek w piekarni,
Tyle szczęścia i słodyczy
W dniu urodzin Alusi życzymy.

GWIAZDECZKI SŁONECZKA - Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy szczególne pomyśleć o naszej planecie oraz otaczającej nas przyrodzie. Dlatego dzieci z naszego przedszkola zastanawiały się w jaki sposób pomóc naszej planecie Ziemi, aby była czysta i piękna. Przedszkolaki na tą okazję wykonały wspaniałe opaski przedstawiające naszą planetę, odśpiewały ekolgiczną piosenkę, jak również uczestniczyły w quizach i zabawach. Brały też udział w tworzeniu haseł ekologicznych, z którymi później przemaszerowaliśmy w pobliżu przedszkola. Przez cały dzień towarzyszył nam kolor zielony.

Konkurs

Dziękujemy wszytskim dzieciom i ich rodzinom za tak liczne prace plastyczne wykonane na nasz przedszkolny konkurs, pt. "Jajo wielkanocne".

Wszytskie prace były przepiękne i charakteryzowały się dużą pomysłowością oraz pracowitością.

Zgodnie z zapowiedzią wszytskie dzieci zostały nagrodzone oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wszytskim dzieciom i ich rodzicom gratulujemy.

DZIEŃ KOBIET

8 marca tradycyjnie nasi mali mężczyźni nie zapomnieli o swoich koleżankach - "małych kobietach". W tym dniu Panowie odśpiewali dla swoich Pań "Sto lat" i złożyli im życzenia. Nie zabrakło także pięknych kwiatów i słodkiego upominku, którym obdarowane zostały dziewczynki. Również one w podziękowaniu za pamięć, miały dla  chłopców drobny słodki podarek.

URODZINY JAKUBA

W grupie SŁONECZKA mieliśmy okazję świętować kolejne urodziny naszego przedszkolaka.

Tym razem swoje święto obchodził Jakub, który przygotował dla nas słodką niespodziankę.

Wszyscy odśpiewalimy Kubie gromkie "Sto lat" oraz złożyliśmy życzenia. "Wszyskiego najlepszego Kubuś!!!".

SŁONECZKA - Wiosna tuż, tuż

Dzieci z grupy SŁONECZKA z dużą radością przygotowują się na powitanie WIOSNY. Podczas zajęć plastycznych wykonały pracę które ozdobiły naszą salę, gdyż już chyba wszyscy nie możemy się doczekać tych pięknych, ciepłych wiosennych dni, dużej ilości słońca oraz  przyrody budzącej się do życia. Podczas zajęć SŁONECZKA wykonały piękną Panią Wiosnę, urpagnione Słońce oraz łąkę pełną kwiatowów za którą wszyscy już tęsknią.