Urodziny Leny

12 października Lena z grupy "Słoneczka" obchodziła swoje urodziny.

Wszystkie przedszkolaki odśpiewały koleżance gromkie "Sto lat"  oraz każdy z osobna złożył jej życzenia.

My również życzymy Lenie wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i usmiechu każdego dnia!!!

,,SŁONECZKA" i ich jesienne jeże

Jesień zagościła już na dobre za naszymi oknami. Podczas tygodnia w którym dzieci poznawały zwierzęta i ptaki, które w szczególny sposób przygotowują się w tym okresie na nadjście zimy ich ulubieńcem został jeż. Nie tylko nauczyły się piosenki o "Dwóch malutkich jeżach" ale także na zakończenie tygodnia stworzyły pracę plastyczną z jeżem w roli głównej.Prezentujemy efekty tej twórczej pracy.

Akcja "Sprzątanie świata"

We wrześniu  odbyła się XXVII akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2020”. W tegorocznej edycji pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję" wzieło udział również nasze przedszkole. Zapraszamy do fotorelacji.

GWIAZDECZKI-

W tym tygodniu dzieci z grupy "Gwiazdeczek" poszerzały i wzbogacały swoją wiedzę na temat jesieni. Wykonywały tematyczne prace plastyczne oraz kształtyowały swoje kompetencje matematyczne poprzez rozwiązywanie "jesiennego sudoku".  Nauka i zabawa była doskonała i pozwoliła poznać nowe sposoby nauki.