PRZY WIGILIJNYM STOLE

w życiu dla człowieka,
dlatego rok cały
warto na nie czekać.

GWIAZDECZKI - Bąbelkowa zima!

Dzieci z grupy GWIAZDECZKI zainspirowane piękną zimową aurą panująca na zewnątrz, wykonały pracę plastyczną "Bąbelkowa zima". Nazwa pracy nie wzięła się znikąd, otóż do stworzenia tej pracy przedszkolaki użyły folii bąbelkowej dzięki której powstały piękne zimowe obrazy.

Urodzinki Kingusi

KINGUSIU!!!

Wszystko, co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie!

"SŁONECZKA" - Parasol

Podczas zajęć plastycznych dzieci mają okazję zetknąć się z różnymi rodzajami przyborów, materiałów i technik plastycznych. Kolejną z naszych prac jest kolorowy parasol. Tym razem do jego wyklejania wykorzystaliśmy różnego rodzaju ziarenka. Dzieciom dużą przyjemność sprawiało dotykanie ziaren dzięki czemu stymulowały zmysł dotyku.

Urodzinki Laurki

Laurka z grupy „Słoneczek” świętowała swoje urodziny w gronie koleżanek i kolegów z przedszkola. Z tej okazji wszyscy zrobiliśmy piękne koło, w środku, którego miejsce zajęła nasza jubilatka. Następnie zaśpiewaliśmy głośne „Sto lat” i złożyliśmy Laurce życzenia prosto z serca. W zamian zostaliśmy poczęstowani pysznymi słodkościami. Życzymy Laurce samych wspaniałości, aby każdy dzień był dla niej niezapomnianą przygodą i przynosił wiele radości!!!

"GWIAZDECZKI" - Moja ramka na zdjęcie.

Przedszkolaki z grupy GWIAZDECZKI w ramach realizacji zajęć o zawodzie fotografa nie tylko mogły zobaczyć jak wyglądały stare aparaty i poznać ich techniki działania. Wcieliły się również w rolę "modeli". Wspólna fotografia wyszła piękna, a na koniec dzieci wykonały dla niej ramkę według własnego pomysłu. Efet był oszałamiający a praca sprawiła małym artystą wiele radości. Mam nadzieję że wykonane ramki znalazły szczególne miejsce w ich pokojach.